Фонд «Монсанто» розпочав черговий конкурс соціальних проєктів для сільських громад

Фонд «Монсанто» розпочав черговий конкурс соціальних проєктів для сільських громад
9 Липня 2015
Друкувати цю новину

monsanto-fund-bwФонд «Монсанто» оголосив про початок чергового раунду прийому пропозицій соціальних проєктів для сільських громад від громадських організацій, що триватиме з 1 липня до 31 серпня 2015 року.

В Україні Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проєктів для надання грантів за такими напрямами:

  • Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.
  • Забезпечення критичних потреб громад за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Фонд приймає заявки з 1 липня до 31 серпня 2015 року. Щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно через форму за адресоюwww.monsantofund.org/about/contact/ надіслати опис організації та короткий опис проєкту англійською мовою. Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проєкт, представник організації надасть код запрошення. Усі грантові заявки та усі необхідні документи подаються онлайн та повинні бути перекладені англійською мовою.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проєкти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проєктна діяльність може бути розрахована як на 12 місяців, так і на кілька років. Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США.

З 1964 року Фонд «Монсанто» працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Як і компанія «Монсанто», що є лідером інноваційного та сталого розвитку сільського господарства, Фонд «Монсанто» намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі. Як філантропічне відділення компанії «Монсанто», Фонд фокусується на зміцненні як фермерських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії.

Додаткову інформацію про міжнародні гранти Фонду «Монсанто» можна отримати за адресою www.monsantofund.org/grants/international.

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія: