В м. Чернівці 22 квітня 2014р. відбулась групова дискусія Фокус-групи за участю жінок з інвалідністю в рамках проєкту «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю» що впроваджується в рамках проєкту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
В обговоренні взяли участь 9 осіб. Інтерв’ю давали жінки з інвалідністю різних нозологій. В дискусії було обговорено 6 найважливіших питань. Обговорення та збір інформації на задану тему відбувалось протягом півтори години.
В.Добридіна