Сила в єднанні жінок України, натхненних творчістю Лесі Українки!

17 Жовтня 2023
Друкувати цю новину

 

В Україні образ жінки завжди пов’язували із берегинею, матір’ю, захисницею свого народу! Сучасна українська жінка не стала виключенням. Зібравшись в чарівних Карпатах, 25 жінок-лідерок, які мають інвалідність або виховують дітей з інвалідністю, змогли згуртувавшись продемонструвати силу духу України.

Натхненні поезією Лесі Українки, яка жила та творила свою поезію, незважаючи на невиліковну хворобу, ці жінки змогли об’єднати свою мудрість, красу, розум та талант в енергію, що надихає. А, чи все їм вдалося, вирішувати вам.

Отже презентуємо флешмоб «Сила в єднанні жінок України, натхненних творчістю Лесі Українки»,  в рамках ініціативи Табору жіночого лідерства, який був організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України наприкінці серпня 2023 року, в межах реалізації проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах» за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

Рядки вірша відомої письменниці в поєднанні з силою духу жінок, які під час війни живуть і активно працюють, щоб допомагати людям з інвалідністю в Україні – це нездоланна міць нашого народу!

 

**********

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women’s Peace & Humanitarian Fund / Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерно зумовленого насильства.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

#НАІУ #wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises