Феєрична вистава та дельфінотерапія. Вже втретє малозабезпечені сім’ї, інваліди та вимушені переселенці, що нині мешкають у Харкові, відвідали міський дельфінарій. Півгодинну виставу за участі морських ссавців цього разу подивилися більше сотні людей. А вагітна луганчанка навіть змогла поплавати разом із дельфінами у басейні. Разом із глядачами заряд позитивної енергії отримувала й Олеся Гузун.
Морські котики, білий кит та дельфіни. Цієї п”п’ятниці у міському дельфінарії змогли безкоштовно подивитися на феєричне шоу морських ссавців більше сотні харків”ян та переселенців з Донбасу .
Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови
Это, прежде всего, семьи, которые временно переселены из Луганской и Донецкой области. Сегодня, это жители нашего транзитного городка с детками, это наши многодетные семьи, которые приходят сюда традиционно, это наши дети-инвалиды из центра “Проминь”, и просто дети-инвалиды, которые живут в семьях.
Саме для цих дітей у центрі проводять й безкоштовні сеанси дельфінотерапії. Та не лише для них є корисним спілкування з морськими ссавцями, рекомендують його й вагітним. Цілющу силу терапії відчула на собі луганчанка Наталя.
Наталя Яковець приїхала з Луганську
Для меня это был действительно сюрприз. Я очень рада. Я тоже этого жду, и надеюсь, что будущему ребеночку будет это полезно и вообще такой опыт первый раз будет.
В адміністрації дельфінарія підкреслюють – на подібні соціальні ініціативи йдуть із задоволенням, та запевняють – ця благодійна вистава не буде останньою.
Олена Кушнірська, керівник центру дельфінотерапії
Мы всегда готовы помочь тем людям, которые нуждаются в помощи. И, повторюсь, если от нас зависит подарить это счастье, хотя бы короткое, мы всегда готовы подарить. Потому что, на шоу дельфинов, человек может испытать те эмоции, которые в силу сегодняшней жизни он давно уже не испытывал.
“Вісті” + Відео