Економія на лікуванні

Економія на лікуванні
24 Вересня 2015
Друкувати цю новину

Киянам, які мають проблеми із серцево-судинними захворюваннями, видаватимуть препарати за зниженою ціною

Завдяки суттєвій знижці на ліках медики хочуть зменшити кількість інфарктів та інсультів серед армії гіпертоніків. У цьому й полягає основна ідея пілотного проєкту КП «Фармація», який стартував уже цього тижня. Учора мер Києва Віталій Кличко разом із заступником голови КМДА Михайлом Радуцьким завітав до однієї зі столичних аптек КП «Фармація» № 87. Там міські посадовці особисто перевірили, як саме в місті діє програма «Допоможемо хворим на гіпертонію».

Головною причиною смертей в нашій країні є хронічні захворювання. І безсумнівний лідер тут — хвороби серцево-судинної системи. Інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця, ревмокардит — це лише неповний перелік тих небезпек, з якими стикаються мільйони українців. Та особливе місце в цій групі посідає гіпертонія. Ліки від цієї хвороби потрібно купувати постійно, і не секрет, що вони є дорогими. Особливо це б’є по карманах пенсіонерів. Учора представники КП «Фармація» анонсували про початок проєкту «Допоможемо хворим на гіпертонію». Відтепер мешканці столиці, які мають серцево-судинні захворювання, зможуть придбати за «Карткою киянина» ліки за доступними цінами.

Назви препаратів, які випускатимуться за зниженою цінною

Амлодипін-КВ таб. 5 мг № 30** — КВЗ
Бісопрол таб. 5 мг № 20 — Фармак
Еналозид Моно таб. 10 мг № 20 — Фармак
Еналозид 25 таб. 10 мг/25 мг № 20 — Фармак
Ліприл таб. 10 мг № 30 — БХФЗ
Ліпразид 10 таб. № 30 — БХФЗ
Метопролол таб. 100 мг № 30 — КМП
Фармадипін кр. 2 % 5 мл **— Фармак
Каптопрес-Д таб. № 20 — Дарниця
Каптоприл таб. 0,025 г № 20 — Тернофарм

«Попри складну економічну ситуацію в країні, ми, руйнуючи корупційні схеми, знаходимо кошти для підтримки соціально незахищених верств населення, щоби надати допомогу киянам, зокрема в сфері охорони здоров’я.

Сотні тисяч мешканців міста сьогодні страждають на серцево-судинні захворювання, і ми знайшли можливість зробити соціальні ціни на 10 найменувань ліків першої необхідності, знижки на деякі препарати сягають 70 %»,— зазначив очільник столиці Віталій Кличко. У першу чергу будуть відпускати за спеціальними цінами 10 найменувань найбільш вживаних лікарських засобів вітчизняних заводів-виробників. «На сьогодні, завдяки заощадженням міського бюджету та боротьбі з корупцією в КП «Фармація», прийняли рішення розпочати відпуск ліків київського виробника практично безоплатно.

Вони будуть коштувати максимум 20 грн»,— зазначив заступник голови КМДА Михайло Радуцький. Отримати знижку можна лише за «Карткою киянина». «В асортименті 10 найменувань по спецціні.

 

 

Наприклад, якщо 20 пігулок Бісопролу сьогодні в аптеках Києва в середньому коштує 24,5 грн, то в мережі наших аптек відтепер пільговики можуть його придбати за 9,85 грн»,— повідомив генеральний директор КП «Фармації» Руслан Світлий. За його словами, раніше фармацевтичне комунальне підприємство було збитковим. «КП «Фармація» була за крок до банкрутства і мала шалені борги — більш ніж 60 мільйонів гривень. Потім ми змінили керівника. І нам вдалося погасити всі збитки та борги за свій рахунок. І зараз підприємство формує всі запаси міста на випадок надзвичайної ситуації. Завдяки прибутку, ми впроваджуємо соціальний проєкт по життєво необхідних ліках. В цьому списку понад 100 препаратів»,— зазначив Руслан Світлий

Хрещатик

  Категорія: