Національна паралімпійська збірна команда з дзюдо повернулась в Україну з 3 високими нагородами, серед яких 1 золота та 2 бронзові медалі з Гран Прі (кубку світу) з парадзюдо, що з 20 по 27 травня 2021 року проходив у м. Баку (Азербайджан).
Найвищу нагороду цього важливого перед Паралімпійськими іграми форумі виборов Назаренко Олександр, у Іваницької Юлії та Гусєвої Ірини – бронзові медалі.
Особисті результати спортсменів
№ п/п
Прізвище, ім`я спортсмена
Область
Номер програми
Зайняте місце
Прізвище, ініціали тренера
1.
Рівненська
в/к до 48 кг
3-е місце
2.
в/к до 52 кг
7-е місце
3.
в/к до 63 кг
Іваницький І.І.
4.
в/к понад 70 кг
5-е місце
5.
в/к до 66 кг
Романкевич М.Я.
6.
Дніпровська
в/к до 73 кг
7.
Київ
в/к до 81 кг
9-е місце
8.
в/к до 90 кг
1-е місце
9.
Всього у змаганнях цього кубку взяли участь спортсмени з інвалідністю з 38 країн світу. Україну представляло на цьому важливому перед Токіо-2020 рейтинговому та класифікаційному міжнародному спортивному форумі 9 дзюдоїстів. Зауважимо, що практично вся збірна пройшла класифікацію до Токіо-2020.
Відео зі змагань за лінком: https://ibsajudo.sport/competitions/livestream/
Команду підтримали партнери та спонсори Національного паралімпійського комітету та національної паралімпійської збірної команди України: lifecell, Укргазбанк, Воля, IDS Borjomi Ukraine, Toyota Ukraine, UCloud.ua, Pautina.
Наступні прикінцеві змагання у парадзюдоїстів України – Гран Прі (кубок світу), що пройде з 14 по 21 червня в Великобританії. Бажаємо нашим спортсменам успішного виступу на цьому прикінцевому міжнародному старті до Токіо-2020!!!
Фото – https://twitter.com/BritishJudo
#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Judo #Дзюдо #Паралімпіада2020 #BestTeam
Джерело