«Дитина. Родина. Громада» – проєкт, який стане кроком до кращого життя

«Дитина. Родина. Громада» – проєкт, який стане кроком до кращого життя
26 Березня 2018
Друкувати цю новину

30 березня 2018 року, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) у с. Преображенка (Запорізька область) пройде практичний семінар з обміну позитивним досвідом впровадження послуги Раннього Втручання. Захід проводитиметься в  рамках реалізації проєкту “Дитина. Родина. Громада”, в межах та як невід’ємна частина спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Під час проведення заходу учасники зможуть ознайомитись з досвідом Преображенська об’єднаної територіальної громади (ОТГ), де була створена і успішно працює команда раннього втручання. Саме цим досвідом керівництво Громади, її фахівці і батьки готові поділитися і поділяться під час заходу зі своїми колегами з інших ОТГ і міст Запорізької області.

Початок о 9.30.

Місце проведення: Навчально-виховний комплекс “Основа” Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області. Запорізька область, Оріхівський район, с.Преображенка, вул. Польова, 1

Організатори:

ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство», Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області», Преображенська ОТГ.

Додаткова інформація: Сергій Піщулінsvp14@i.ua або за телефоном +38 050 486 25 48

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Проєкт «Дитина. Родина. Громада» реалізується в рамках співпраці з Громадською спілкою “Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” в межах впровадження проєкту «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що впроваджується ВГО «НАІУ», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm та фінансуються Європейським Союзом.

  Категорія: