Управління соціального захисту Львівської міської ради безоплатно передає Централізованій бібліотечній системі для дітей м. Львова 10 книг, надрукованих шрифтом Брайля. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради.
Це такі книги:
Нагадаємо, ідею інклюзивних бібліотек запропонував і реалізував Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка осіб з інвалідністю — УСІ». Публікували книги у Ресурсному центрі освітніх технологій НУ «Львівська політехніка».