Дистанційна освіта для людей з інвалідністю

Дистанційна освіта для людей з інвалідністю
25 Липня 2019
Друкувати цю новину

Університет «КРОК» впроваджує проєкт «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю», метою якого є розширення можливостей для здобуття вищої освіти людьми з особливими освітніми потребами. Проєкт розрахований дати можливість навчатися в режимі віддаленого доступу людям з обмеженою мобільністю та особливими освітніми потребами. Університет «КРОК» надає змогу студентам дистанційної форми навчання отримати державний диплом за ступенем бакалавр, магістр. У першу чергу, цей проєкт спрямований на усунення географічних, економічних і психологічних перешкод на шляху здобуття вищої освіти, розширення її доступності.

Освітній процес відбувається:

  • за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій;
  • за індивідуальним розкладом;
  • у зручний для студентів час;
  • у зручному місці (потреби відвідувати Університет на лекційні та практичні заняття немає).

Особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати навчальний заклад (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення) мають право на зарахування за співбесідою.

ТЕРМІНИ ВСТУПУ НА 1 КУРС

Паперові заяви на вступ, якщо Ви маєте право на спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі, слід подавати з 17.07 по 12.08.2019.

ТЕРМІНИ ВСТУПУ ПІСЛЯ КОЛЕДЖУ

Паперові заяви на вступ, якщо Ви маєте право на спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі, слід подавати з 10.07 до 25.09.2019.

ТЕРМІНИ ВСТУПУ ІЗ ДИПЛОМОМ БАКАЛАВРА З ІНШОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Паперові заяви на вступ, якщо Ви маєте право на спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі, слід подавати з 10.07 до 25.09.2019.

Виникли запитання щодо вступу?

Контакти:

Адреса центру дистанційного навчання:
кабінет 325, вул. Табірна, 30-32, Київ
Мобільний:
097-767-76-59 Костянтин Галак (помічник ректора з питань соціальних комунікацій)
Електронна адреса:
kostjagalak@gmail.com

Університет «КРОК» надає наступні можливості студентам з інвалідністю дистанційної форми навчання:

  • супровід особи з інвалідністю в навчальному періоді, що передбачає оперативне реагування служби підтримки на виникнення у студента будь-яких питань, пов’язаних із навчанням.
  • внесення відповідних змін до освітніх програм, або їх коригування в межах обраної спеціальності відповідно до потреб та рекомендацій людей з порушеннями зору та слуху.
  • прийнятні ціни на освітні послуги, гнучка система оплати, допомога в оформленні необхідних документів для подання до місцевого / обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України з метою відшкодування вартості навчання особі з інвалідністю.

Оплата вартості навчання особам з інвалідністю здійснюється шляхом відшкодування навчальному закладу витрат з навчання особи з інвалідністю Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю. Фінансова допомога на безповоротній основі Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю надається заявнику-фізичній особі, якій індивідуальною програмою реабілітації визначено професійну реабілітацію та професійне навчання.

Документи (подаються вперше), які необхідні для подання до місцевого / обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України з метою відшкодування вартості навчання студента з інвалідністю закладу вищої освіти

  1. Копія паспорта (1, 2, 11 с.).
  2. Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (у разі, якщо заявник – фізична особа є внутрішньо переміщеною особою).
  3. Копія свідоцтва про народження дитини з інвалідністю, копію паспорта її законного представника, документа, що підтверджує його повноваження.
  4. Копія довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (ідентифікаційного номера) або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без індивідуального податкового номера (ІПН).
  5. Копія довідки МСЕК про присвоєння інвалідності (для дітей з інвалідністю – висновок ЛКК).
  6. Копія індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (дитини з інвалідністю).
  7. Копія документу державного зразка про освіту (повну загальну середню освіту, базову загальну освіту).
  8. Копія сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (за наявності) або довідка про звільнення від складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
  9. Повідомлення навчального закладу, що підтверджує його готовність надати освітні послуги особі з інвалідністю.
  10. Документ, що підтверджує вартість навчання за навчальний рік за кожен семестр із зазначенням дати початку навчання (кошторис).
  11. Копія ліцензії закладу вищої освіти.

Після кожної сесії подається:

  1. Довідка навчального закладу про відсутність академічної заборгованості студента.
  2. Копія залікової книжки, завіреної в деканаті.

Після закінчення навчального закладу необхідно подати копію диплому і додатку до нього.

Надається перевага особам з інвалідністю:

  • які здобули ступінь бакалавр, за умови одержання ними успішних результатів чергової екзаменаційної сесії та подають заяву на навчання за рахунок коштів Фонду соціального захисту для здобуття ступеня магістр;
  • які самостійно або їхні родини (у тому числі на них) отримують або отримували впродовж 12 останніх місяців державну соціальну допомогу;
  • в яких: обидва або один з батьків – особи з інвалідністю

Університет «КРОК»

  Категорія: