Другий день змагань кубка світу з паралімпійської кульової стрільби виявився врожайним на срібло

18 Лютого 2019

Другий день змагань кубка світу з паралімпійської кульової стрільби виявився врожайним на срібні нагороди для української команди: 3 срібні медалі у доробку національної команди 17 лютого та 4 медалі у підсумку двох змагальних днів – 3 срібні та 1 бронзова нагороди.

Особливо відзначився Андрій Дорошенко, в доробку якого одразу три срібла. Так, у вправі R1 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH1) Андрій став другим, поступившись у впертій боротьбі тільки спортсмену зі Словаччини. У заліку команди у вправі R1 наші спортсмени у складі Андрія Дорошенка, Олександра Денисенка та Юрія Стоєва стала другою. У новій дисципліні,яка вперше була проведена під час кубка світу цього року, наша змішана команда у складі Андрія Дорошенка та Ірини Щетнік стала срібною у вправі R10 (стрільба з пневматичної гвинтівки стоячи, змішані команди,клас SH1), поступившись лише у кульмінації фіналу потужним спортсменам з Китаю, які є лідерами кубка світу у загальнокомандному заліку серед країн-учасниць.

Нагадаємо, що у цьому кубкові світу з кульової стрільби, що проходить з 13 по 24 лютого 2019 року в місті Аль-Айн, ОАЕ, беруть участь понад 210 спортсменів з 44 країн світу. А ми традиційно вболіваємо разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України!