До уваги ЗМІ! Прес-конференція 3 грудня, о 10:00 в Укрінформі «3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. ПРАВО НА ЖИТТЯ…»

До уваги ЗМІ! Прес-конференція 3 грудня, о 10:00 в Укрінформі «3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. ПРАВО НА ЖИТТЯ…»
30 Листопада 2018
Друкувати цю новину

Всеукраїнський форум “Прово на життя”, 29 вересня 2018 року

Прес-конференція «3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. ПРАВО НА ЖИТТЯ…»

Учасники:

  • Сушкевич Валерій – Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю
  • Скрипка Наталія – виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України
  • Грибальський Ярослав– національний координатор НАІУ програми «Безбар’єрна Україна»
  • Чепчина Ірина – голова Українського товариства глухих
  • Кіт Сергій – перший заступник голови ЦП Українського товариства сліпих
  • Терещенко Олександр – кіборг, воїн АТО

26 років тому 3 грудня 1992 року офіційно був вперше відзначено як Міжнародний день людей з інвалідністю, який має на меті просування прав людей з інвалідністю у всі сфери суспільного життя, а також залучення уваги широкої громадськості до проблем людей з інвалідністю.

Цьогорічна тема Міжнародного дня людей з інвалідністю, визначена ООН, звучить наступним чином: «Розширення можливостей людей з інвалідністю і забезпечення інклюзивності та рівності». Тема Дня цього року має на меті залучити увагу до аспектів розширення можливостей людей з інвалідністю у контексті досягнення цілей у галузі сталого розвитку, викладених в Положенні дня на період до 2030 року, а також в контексті Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Конвенція ООН «Про права осіб з інвалідністю», що підписана Україною 10 років тому і ратифікована Україною у грудні 2009 року, своїм широким форматом охоплює всі ключові області життєдіяльності людей з інвалідністю і виносить питання людей з інвалідністю як пріоритетне на світову арену та висуває до урядів держав всього світу вимогу забезпечення основного права для людей з інвалідністю – права на повноцінне та незалежне життя.

Акредитація обоав’язкова! Тел для акредитації  – +380937711064

  Категорія: