До уваги бійців, що отримали поранення в АТО, і потребують фізкультурно-спортивної реабілітації!

18 Липня 2016 Друкувати цю новину

До уваги бійців, що отримали поранення в АТО, і потребують фізкультурно-спортивної реабілітації!Відкрито набір учасників-бійців на програму активної реабілітації «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» для безкоштовної участі в реабілітаційно-спортивних таборах в Західному реабілітаційно-спортивному центрі у Львівській області.

Виконавці програми:

  • Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ)
  • Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України» (НКСІУ)

Програма реабілітації учасників включатиме наступні компоненти:

  • психологічна реабілітація;
  • фізична реабілітація та адаптація, в т.ч. оволодіння навичками використання допоміжних і компенсаторних засобів, технічних засобів реабілітації;
  • реабілітація засобами фізичної культури і спорту, набуття компенсаторних можливостей організму через тренування, використовуючи систему паралімпійської підготовки;
  • надання можливостей занять спортом через початкову паралімпійську підготовку з подальшим скеруванням до занять фізичною культурою та спортом за місцем проживання в регіональних центрах системи «Інваспорт»;
  • побутова та дозвіллєва терапія;
  • соціальна реабілітація та орієнтація на подальшу професійно-трудову діяльність.

Програма передбачає реабілітацію людини тільки після виписки із медичного закладу і стабілізації її стану здоров'я (після завершення гострого періоду).

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи, з можливістю повтору (за необхідності) через 3-5 місяців.

Передбачається формування реабілітаційних груп чисельністю 10 осіб, залежно від рівня складності уражень учасників. Групи формуватимуться за нозологічним принципом (типом уражень), наприклад: порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травма хребта та спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо.

Залежно від специфіки групи (нозології) буде формуватись чисельний та якісний склад команди фахівців. Важливою складовою програми є використання принципу «рівний - рівному», шляхом залучення інструктора активної реабілітації (в т.ч. паралімпійця), яким є особа з інвалідністю (особа на колясці, з ампутацією кінцівки, з церебральними ураженнями, порушенням зору і т.п.), що зазнала аналогічної травми, але змогла відновити порушені або компенсувати втрачені функції, та на даний час веде активний спосіб життя. Цей інструктор активної реабілітації, як особа з інвалідністю, має досвід проходження курсу реабілітації, володіє методиками адаптації людини з конкретним нозологічним ураженням.

Додаткова розширена інформація за наступним посиланням naiu.org.ua/rozpochato-nabir

Обов’язкова до заповнення анкета учасника: docs.google.com/forms

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94
+38 (050) 409-41-14

або до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України за телефоном:

+38 (044) 279-61-82

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.