Нарада в Київському метрополітені

16 Січня 2018 Друкувати цю новину

12 січня  2018 року  в адміністрації КП «Київський метрополітен» відбулась робоча нарада  щодо обговорення пропозицій із внесення змін до інструкції «Про порядок перевезення пасажирів, які відносяться до мало мобільних груп населення в КП «Київський метрополітен» та «Правил користування метрополітеном».

НАІУ вважає за доцільне враховувати право на безпечне та комфортне перевезення всіх пасажирів не залежно від стану здоров'я. Тому до змін Інструкції потрібно підходити виважено. Оскільки її редакція вже змінювалась і на практиці довела свою спроможність. Погоджуємось із необхідністю підвищувати рівень кваліфікації працівників служби супроводу маломобільних пасажирів. Готові до обговорення варіантів змін до Інструкції щодо правил користування метрополітеном.

Вважаємо за необхідне залишити окремий документ, можливо затвердивши нову його редакцію, а не поєднувати в одних «Правилах» варіанти користування всіма видами міського електротранспорту, зокрема: трамвай, тролейбус, фунікулер та метрополітен. Участь у нараді взяв юрист НАІУ Олег Полозюк.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.