До громад Миколаївщини передано 4 спецавтомобілі для перевезення осіб з інвалідністю

15 Січня 2020 Друкувати цю новину

До громад Миколаївщини передано 4 спецавтомобілі для перевезення осіб з інвалідністю

У п’ятницю, 10 січня, на площі перед Миколаївською обласною державною адміністрацією відбулася урочиста передача автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату до чотирьох об’єднаних територіальних громад Миколаївської області - Веселинівської, Коблівської, Казанківської та Чорноморської. ФОТО

Привітали керівництво громад голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, радник міністра соціальної політики з питань реабілітації дітей з інвалідністю Оксана Астрова та директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Єльчієва.

Олександр Стаднік відзначив, що для Миколаївщини передача автомобілів надзвичайно важлива і необхідна подія. Голова ОДА висловив сподівання, що область разом з усією країною й надалі продовжить роботу у цьому напрямку, забезпечивши комфортні умови для осіб з інвалідністю.

Очільник області передав ключі від автівок керівникам Веселинівської, Коблівської, Казанківської та Чорноморської ОТГ.

Опісля присутні ознайомилися з особливостями роботи спецавтомобілів.

Відзначимо, що у 2018 році Міністерством соціальної політики України запроваджено новий напрям щодо стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю. Цей напрям є вкрай важливим для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо людей на візках.

У липні 2018 року Доманівська селищна рада однією з перших в Україні отримала спеціально обладнаний автомобіль.  А в серпні 2019 року автомобілем забезпечено відділ з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

Загалом служби перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення діють у Вітовському районі, Миколаєві, Южноукраїнську та Новій Одесі, Доманівській об’єднаній територіальній громаді. Протягом  2019 року діючими службами надано послуги 2589 особам з інвалідністю на загальну суму 534,91 тис. грн. Відтепер такі послуги надаватимуть й жителям Веселинівської, Коблівської, Казанківської та Чорноморської ОТГ.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.