У Снятинському дитячому будинку-інтернаті для дітей-осіб з інвалідністю та сиріт (що на Прикарпатті) проживає 110 вихованців з різних областей України.
Всі вони є людини з інвалідністюми І та ІІ груп інвалідності з розумовими та фізичними вадами. Старші вихованці будинку-інтернату займаються соціально-трудовою реабілітацією у виробничих майстернях, цим самим оздоровлюються завдяки фізичній праці і творчо себе проявляють.
Пропонується продукція, яку виготовляють діти-інваліди:
Крім цього, в Снятинському дитячому будинку-інтернаті можна придбати хвилястих папуг, хом’ячків і морських свинок. Всі вищезгадані товари можна придбати в необмеженій кількості за цінами нижче ринкових. Купуючи цю продукцію, Ви не тільки підтримаєте знедолених дітей, покращите їх майбутнє, вселяючи віру у їхні душі, доведете їм, що вони є потрібними людьми для суспільства, – йдеться в зверненні Департаменту.
Бріз