Наприкінці серпня національна дефлімпійська збірна команда з плавання здобула тріумфальну перемогу на чемпіонаті світу, що проходив у місті Сан-Паулу (Бразилія).
Доробок української дефлімпійської команди, що виступила у складі 18 спортсменів – 20 медалей: 3 золоті, 13 срібних та 4 бронзових нагород, а також – 2 місце за загальною кількістю нагород та 3-тє за “золотом” серед 29 країн-учасниць.
Чи задоволені спортсмени та тренери результатом на чемпіонаті світу-2019 та які плани на майбутнє: у нашій студії розмова з безпосередніми творцями українського медального дива.
Відео: Broadcast Media Center
Прес-служба НКСІУ