Чудо Твориться людьми

Чудо Твориться людьми
26 Грудня 2016
Друкувати цю новину

Чудо Твориться людьми– саме це словосполучення народилось у мальтійській спільноті ще під час приготування, а згодом стало гаслом цьогорічної акції “Святий Миколай іде до сиріт”. Адже так і є: до “творення Миколаївського чуда» вже вісімнадцять років поспіль долучаються десятки тисяч людей, даруючи дітям щедрі подарунки та віру у Добро. Чудо Твориться не тільки серед дітей з дитбудинків та інтернатів, але й поміж самих учасників акції: волонтерів, доброчинців, жертводавців, бо залишає всім незабутні відчуття Любові, Тепла і Світла. Десятки тисяч людей об’єднує в акції потужна невидима Cила. І це не сила реклами чи маркетингу, це не тільки інтерактивні пости у соц.мережах, вулична реклама, дописи чи ролики у ЗМІ, це – Сила людської доброти, це чудо, це діяння святого Миколая.

Чудо Твориться людьми

Коли у скляних вітринах з’являються срібні дзвіночки, різнокольорові гірлянди і золоті кульки, коли в повітрі витає запах ялини та гарячого какао, мешканці сіл і міст занурюються у новорічно-різдвяні турботи, в той час помічники Святого Миколая уже вантажать свій транспорт святково-обгорнутими коробками, ящиками з солодощами, та великими мішками з подарунками. Це івано-франківські мальтійці з молитвою і піснею на устах та любов’ю в серцях вирушають до сиротинців та інтернатів.

Чудо Твориться людьми

Цьогоріч 150 мальтійців Івано-Франківська і Тисмениці за допомогою понад 5 тисяч жертводавців подолали 3450 кілометрів, щоб подарувати море посмішок 2653 діткам, які проживають в сиротинцях, інтернатах та дитячих закладах Івано-Франківська та області. Завдяки щедрим доброчинцям, волонтери вручили майже 2 тисячі подарунків, приготованих за листами дітей, роздали понад 4 тони фруктів та 1109 солодких подарунків. В рамках акції надано допомогу 28 сиротинцям, школам-інтернатам та дитячим реабілітаційним закладам. Їм вже передано засоби гігієни, новий одяг та взуття, реабілітаційне та спортивне обладнання, канцтовари, книги, розвиваючі ігри, кухонне обладнання, побутову техніку, продукти харчування тощо на суму 556 741,46 грн.* Це все для того, щоб хоч у ці дні подарувати трішки радості та відчуття щастя маленьким янголятам, показати їм, що чудо таки існує, а мрії здійснюються. 

Чудо Твориться людьми

Попри всі свої життєві труднощі діти залишаються дітьми: вони щиро радіють новим знайомствам, з вогниками в очах бігають, показуючи всім, що ж приніс їм сивовусий святий. А ще розказують про свої мрії, про те, що вони найкраще вміють робити, чим захоплюються, як класно грають у футбол, що варто їсти, аби мати довге і здорове волосся. Чого тільки не наслухаєшся від цих маленьких вигадників. Нехай вони у першому чи в дев’ятому класі, малі зростом чи нечемні час від часу (на те вони й діти), ці ангели несуть в собі найбільший вогонь добра та милосердя, якого вистачить для кожного. Чого тільки вчить вчинок хлопця з одного сиротинця: ангели у небесній канцелярії трохи наплутали з розміром взуття для нього. У пакунок хлопчини вони поставили взуття трішки завузьке для ноги, дитина ж не роздумуючи віддала їх своєму сусіду по парті, ще й приговорюючи, яким модним він буде цієї зими. Пробрало до сліз… Наслідуючи Христа, хлопчина ділився з ближнім навіть тим,чого у самого не так багато. Як діляться сотні франківців, допомагаючи Миколаю в рамках акції. Світ не без добра. Хоч він страждає від несправедливості, кривавиться від ран жорстокої війни, та якщо на зміну росте і формується гідне покоління  з великим серцем та готовністю допомогти, можемо бути впевненими за добре майбутнє нашої держави.

Чудо Твориться людьми

* Завдяки всім жертводавцям – приватним особам, родинам, учням та студентам, підприємцям, керівникам та колективам підприємств та організацій, було зібрано:

 – на розрахункових рахунках – 162 004, 40 грн

 – у скриньках для благодійних пожертв – 102 113,70 грн

 – матеріальної допомоги на суму – 433 942, 00 грн

На решту коштів під час Різдвяних свят буде придбано та передано школам-інтернатам та дитячим будинкам речі першої необхідності, а також буде реалізовано програму соціальної реабілітації дітей-сиріт в школах-інтернатах протягом 2017 року.

Чудо Твориться людьми

Висловлюємо велику вдячність всім, хто допоміг святому Миколаєві завітати до дітей, які проживають в інтернатах та дитячих закладах нашої області; всім тим, хто готував особисті подарунки за листами; хто складав пожертви у скриньках; хто приносив до нашого офісу солодощі, канцтовари, засоби гігієни, одяг, книжки, іграшки; хто надавав транспортну підтримку; всім, хто сприяв у поширенні інформації про акцію; всім нашим волонтерам, друзям та партнерам; всім, хто щиро молився і молиться за дітей. Бажаємо Вам всім миру, злагоди та Божого Благословення! І пам’ятаймо: чудо Твориться Людьми

Мальтійська Служба Допомоги

  Категорія: