Чергова робоча зустріч в рамках проєкту USAID

Чергова робоча зустріч в рамках проєкту USAID
10 Березня 2023
Друкувати цю новину

6 березня 2023 року Вікторія Назаренко провела робочу нараду із представницями проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» в регіонах. Було обговорено підсумки першого місяця роботи представниць, питання налагодження комунікації із органами місцевої влади в регіонах, закладами та установами, гуманітарними штабами, тощо  з метою надання проєктом ефективного кейс-менеджменту. Учасниці зустрічі поділилися своїм досвідом з надання гуманітарної допомоги, які питання виникають при вивченні потреб ОЗІ та розподілі допомоги, тощо.

Обговорено планові завдання на березень місяць, види гуманітарної допомоги, які планується надати регіонам за рахунок проєкту: продовольчі набори/сертифікати для отримання продовольчих наборів, засобів особистої гігієни, можливість поселення осіб з інвалідністю та членів їх родин у центрах тимчасового перебування переміщених осіб.

Це була перша зустріч проєкту в офлайновому режимі, яка надала можливість особисто познайомитись учасницям, безпосередньо обмінятись досвідом, внести свої пропозиції і під час живої розмови одразу отримати відповіді.

Робота триває!

Слідкуйте за нашими новинами!

 

 

 

————————-

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.