Шляхи вирішення проблем стомованих хворих в Україні

21 Червня 2017 Друкувати цю новину

Сьогодні в приміщенні санаторію «Медобори» (Тернопільська обл., с. Конопківка) розпочала роботу конференція «Шляхи вирішення проблем стомованих хворих в Україні. Напрацювання стратегій», головна мета якої -- підвищення рівня кваліфікації в громадській роботі, планування їх діяльності, сприяння ефективній співпраці з органами державної влади, розвитку співробітництва. Організатори заходу: Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з ГО «Спілка осіб з інвалідністю стомованих хворих «Астом-Ілко».

До участі у заході запрошені лідери, керівники і фахівці громадських організації людей з інвалідністю, зокрема стомованих хворих з різних областей України, а саме: Черкаська, Львівська, Волинська, Дніпропетровська, Одеська, Полтавська, Харківська, Чернівецька, Тернопільська, Чернігівська та Київська, а також представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, а також Національного інстиуту раку та Української асоціації фізичної терапії.

Під час заходу планується обговорити багато проблемних питань у сфері профілактики та лікування хвороб, внаслідок яких необхідне хірургічне втручання з результатом виведення стоми; питання реабілітації стомованих хворих після операції та повернення до соціально-активного життя; забезпечення зазначеної категорії населення виробами медичного призначення, основи діяльності громадських організацій щодо захисту інтересів осіб з інвалідністю тощо.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.