ГО «Право та демократія», грантер Програми USAID “Нове правосуддя”, у співпраці з Національною школою суддів України 16 березня 2018 р. проведе семінар для суддів щодо покращення їх комунікаційних навичок у роботі з людьми з інвалідністю в м. Чернівці.
Метою заходу є розширення доступу до правосуддя для людей із інвалідністю та підвищення рівня їхньої поінформованості про свої права. Місце проведення: конференц-зала готелю “Буковина”, вул. Головна 141, Чернівці.
Нове правосуддя