Буковина отримала додаткові кошти на реабілітацію дітей з інвалідністю

Буковина отримала додаткові кошти на реабілітацію дітей з інвалідністю
28 Жовтня 2022
Друкувати цю новину

Буковина отримала додаткові кошти на реабілітацію дітей з інвалідністю. Йдеться про 700 тисяч гривень.

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОВА.

За рахунок цих асигнувань органи соцзахисту зможуть укласти більше угод на здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, аніж цьогоріч було заплановано.

У Департаменті нагадують, що для забезпечення дитини реабілітаційними послугами один з її батьків чи законний представник подає до органу соціального захисту населення заяву на направлення дитини до реабілітаційної установи. До неї також додаються копії необхідних документів, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (із змінами).

Довідково

В області послуги з реабілітації діти з інвалідністю можуть отримати в Буковинському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Особлива дитина» (бульвар Героїв Крут, 13, м. Чернівці), МЦ ТОВ “Аватаж” (вул. Комарова,15, м. Чернівці) та ОКНП “Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей” (бульвар Героїв Крут, 11, м. Чернівці).

Джерело: сайт Чернівецької ОДА – https://bukoda.gov.ua/news/bukovyna-otrymala-dodatkovi-koshty-na-reabilitatsiiu-ditei-z-invalidnistiu

  Категорія: