Буклет «Фахівцям про раннє втручання. Послугу, яка змінює життя»

24 Червня 2019
Друкувати цю новину

Один із принципів раннього втручання - партнерські відносини батьків та фахівців. Тут цінується думка кожного боку і приймається спільне рішення. Робота в команді та професійне зростання, поділ відповідальності з сім'єю і взаємоповага - це те, що отримують фахівці, працюючи в послузі РВ.

Цей буклет створений для того, щоб познайомити фахівців, працюючих з дітьми раннього віку, із послугою раннього втручання ближче: зрозуміти, в чому його актуальність, що в ній нового, і які можливості вона відкриває.

Що таке послуга раннього втручання,  чим вона відрізняється від уже існуючих в Україні, що можна зробити для її розвитку  - містить в собі буклет "Фахівцям, про раннє втручання, послугу, що змінює життя".

Адвокація РВ - це тривалий процес, де поєднання зусиль  батьків та фахівців, як і в самій послузі,  значно збільшує  ефективність сумісної роботи, спрямованої на покращення життя сімей, які виховують дітей порушенням розвитку та/або інвалідністю.

Адже наші діти варті найкращого!

Завантажити або переглянути посібник (завантажити).

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проєкту «Батьківська адвокація послуги раннього втручання», який виконує ГО HealthProm (Великобританія) за участі Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), БФ «Інститут раннього втручання».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар