Прем’єрний показ фільму відбувся 3 грудня 2018 року в кінотеатрі «Жовтень» за участю понад 450 глядачів, зокрема: представників понад 80 громадських організацій людей з інвалідністю з усіх областей України, представників влади, міжнародних організацій, студентства та просто пересічних громадян під час унікального соціально-правового івенту “Право на життя”, організованого НАІУ.
Чи є ПРАВО НА ЖИТТЯ для громадян з інвалідністю в Україні? Що змінилось для них за 10 років в нашій країні і чи направду змінилось?
Боротьба триває…