Бліц-новина 6 дня змагань: у нас золото та 2 бронзи!

30 Липня 2013

Бліц-новина 6 дня змагань: у нас золото та 2 бронзи!Бліц-новина шостого дня Дефлімпіади-2013: у спортивному орієнтуванні (середня дистанція, чоловіки та жінки) дві високі нагороди! Що ж, ніхто і не сумнівався у тому, що наші орієнтувальники сьогодні зорієнтуються і почнуть жати медалі Софії -2013. У нас золото! І виборола його Мельник Яна. Бронзову нагороду завоював Санькін Олександр.

А ще бронзову нагороду тільки-но виборов каратист Кальник Олександр у програмі ката, чим приємно вразив усю національну дефлімпійську збірну команду України. Боротьба за бронзу була непростою:перший бій Олександр блискуче виграв у грецького атлета, другий бій видався непростим, адже його суперником був срібний призер Дефлімпійських ігор в Тайпеї – спортсмен із Росії… Цей бій завершився поразкою… Наступні поєдинки з атлетами від Бразилії та Китаю стали переможними для Олександра і увінчались третім почесним місцем у Софії-2013.

Гордимося нашими спортсменами! Для нас кожен із них – член великої дефлімпійської родини, і кожна їхня нагорода, кожне досягнення – значимі. А ця бронзова медаль стала радісною “сподіваною несподіванкою”: Олександр вперше виступає на такого високого міжнародного рівня змаганнях. І цей дебют та ця бронзова медаль для нас мов справжнє золото!

Який гарний сонячний день (сьогодні у нас – екватор змагань); хмари, що висіли над нашою командою, віримо, вже розвіялись! Вболівайте за нас активніше, ми потребуємо вашої підтримки!