Благодійна акція “Такі різні – такі рівні” у Тернополі триває

Благодійна акція “Такі різні – такі рівні” у Тернополі триває
2 Лютого 2016
Друкувати цю новину

Благодійна акція “Такі різні – такі рівні” у Тернополі триваєНагадаємо, що вперше вона пройшла в обласному центрі у листопаді. Тоді художники і люди з обмеженими фізичними можливостями  писали картини, з продажу яких зібрали 2100 гривень.

Гроші збирають на встановлення пандуса для Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні, що на Сахарова, 2. За підрахунками, на цей проєкт потрібно 10,5 тисяч гривень. Тому співорганізатор акції “Такі різні-такі рівні” у Тернополі Мирослава Денисюк продовжила збір грошей.

Цього разу підключилися діти зі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Вони передали пані Мирославі свої картини, повідомляє тв4. Стартова ціна будь якої із них – 500 гривень. Охочі придбати картину та таким чином долучитися до акції “Такі різні-такі рівні”, можуть звертатися за телефоном 067-73-96-103.

– Через цей пандус не пройде одна – дві людини. Так як це центр обласного рівня. Там буде понад 3,5 тисячі дітей, яким потрібно буде обійти лікарів і консультацію, щоб пройти в той чи інший заклад. Чи це садочок, чи це школа-інтернат. Тому цей пандус там буде дуже суттєвий, – розповідає співорганізатор акції “Такі різні- такі рівні” у Тернополі Мирослава Денисюк.

На будову пандуса потрібно 10500 гривень. Оскільки конструкція металева, то значна частина грошей, а саме 7500 гривень, піде на неї. Бюджет лікарні не передбачив витрати на будову пандуса, тому організаторка акції “Такі різні- такі рівні” закликає охочих долучитися. Для цього ви можете купити картини, виготовлені руками слабочуючих дітей або допомогти грішми. За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 067-73-96-103.

0352.ua

  Категорія: