Національна Асамблея осіб з інвалідністю запрошує на майстер-клас з жестової мови у Дніпрі

29 Жовтня 2016
Друкувати цю новину

Ласкаво просимо всіх, кого цікавить жестова мова.

11 листопада о 15:00 год в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23  пройде майстер-клас з з української жестової мови.

Бондаренко ІгорМайстер-клас проведе Ігор Бондаренко – голова Ради перекладачів жестової мови України, старший перекладач жестової мови вищої категорії, офіційний представник Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови (WASLI) в країнах Східної Європи та Середньої Азії.

Для Ігоря особисто, в першу чергу, робота перекладачем – це активна участь у забезпеченні права глухих та слабочуючих людей на рівний доступ до інформації, та в популяризації української жестової мови. По-друге – можливість застосування професійних вмінь та навичок, самореалізації, підвищення професійної компетентності та підвищення престижу професії перекладача жестової мови.

Протягом двогодинного заняття учасники дізнаються про ази вивчення жестової мови, етичні моменти спілкування з глухими людьми, переглянуть мотиваційні відеоролики та тематичну презентацію.


Реєстрація учасників за тел. за тел. +38(066)292-14-39, (044)279-61-84 або за електронною адресою o.m.zhurbenko@gmail.com.

Організаторами заходу виступили: Посольство Швеції в Україні, Шведський Інститут, ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар