Вже з першого лютого Західний реабілітаційно-спортивний центр в с. Яворів Турківського району готовий приймати військових, поранених в зоні АТО. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час відкриття другої черги будівництва Центру.
«Тут буде також відбуватись реабілітація воїнів АТО засобами спорту. Центр готовий приймати перших бійців і ветеранів із зони АТО», – зазначив Ігор Жданов.
Президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич також розповів, що воїни, які отримали інвалідність під час Антитерористичної операції, у середовищі паралімпійців та дефлімпійців зможуть розпочати нове життя. Зокрема, він повідомив, що Агенція НАТО, Мінмолодьспорт та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України зараз працюють над впровадженням спільного проєкту щодо реабілітації військових з АТО на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру.
«Нашою метою є показати, що воїн здатен багато досягти навіть після отримання важкої травми. Ця програма покликана повернути йому віру у життя», – наголосив В. Сушкевич.
Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич також додав, що розбудова Центру на Турківщині триватиме і у 2015 році планується будівництво реабілітаційно-спортивного корпусу з комплексом тренажерних залів, бальнеологічних та водно-відновлювальних приміщень; лижеролерної траси, критого переходу та пристадіонної споруди біатлонно-лижного комплексу.
Львівська ОДА