Інформаційна сесія “Успішна інклюзія: роль та місце батьків”

6 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Інформаційна сесія "Успішна інклюзія: роль та місце батьків"

5 грудня 2019 р. в межах проєкту "Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на сході України", який реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України та міжнародна неурядова організація «Save the Children»  за підтримки RadioAid (Швеція), відбулася інформаційна сесія «Успішна інклюзія: роль та місце батьків».

Інформаційна сесія "Успішна інклюзія: роль та місце батьків"

Захід відбувся для батьків, що виховують дітей з інвалідністю та без неї, щоб відповісти на їх запитання та надати їм підтримку.

Спікером інформаційної сесії стала Олена Скрипко – мама 16-тирічного нечуючого хлопця з аутизмом, національний координатор Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні», психолог, логопед, корекційний педагог. Олена розповіла про українські реалії інклюзії дітей з інвалідністю та їх родин, в тому числі про діагностування, корекцію, реабілітацію та освіту дітей з особливостями розвитку та інвалідністю. Відбулася відверта бесіда за принципом «рівний-рівному» з відповідями на питання батьків.

Інформаційна сесія "Успішна інклюзія: роль та місце батьків"

Актуальність проблеми психокорекційної роботи з сім'єю і з дитиною через сім'ю, для чого необхідна спеціальна підготовка психологів, корекційних і соціальних педагогів, як відбувається заміна ПМПК на ІРЦ; про те, які існують взаємовідносини між спеціалістами, педагогами, лікарями та батьками дитини з інвалідністю; про необхідність знати результати кваліфікованого аналізу стану дитини, її можливості в плані виховання і навчання; про потребу в психологічній підтримці родини, яка має дитину з інвалідністю, вміння розуміти проблеми і потреби таких родин, про останні зміни в існуючому нормативно-правовому полі, реформування системи освіти, медицини, надання соціальних послуг і обговорення того, як це вже впливає та вплине на родини, що виховують дітей з особливостями розвитку та інвалідністю ось далеко неповний перелік питань, що обговорювався на інформаційній сесії 5 грудня та напередодні 4-го грудня під час зустрічі з журналістами.

  • Щиро дякуємо за всебічну підтримку в організації заходу, у вирішенні транспортних питань для батьків з інвалідністю, питань супроводу - Управління молоді та спорту ЛОДА
  • Щиро дякуємо за допомогу та підтримку ГО "Северодонецка Молодіжна Рада" Олені ДУБРОВИНІЙ, за чудову можливість працювати на гарній площадці "ХочуБуду" !
  • Дякуємо за співпрацю Ирині Степаненко - Северодонецка виконавча рада
  • Особлива подяка Луїзі Поляковій - талановитий, надзвичайно професійній журналістці "Суспільного" за багаторічну співпрацю та вболівання за теми, які так жваво обговорювалися.

Тетяна Баранцова + Фото + Відео

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.