У рамках грантового проєкту “Зміцнення комунікацій між людьми з вадами зору в Україні, Румунії та Республіці Молдові” 90 незрячих буковинців навчилися працювати на комп’ютері.
Ще тридцятеро освоїли методику Брайля, понад сто людей з вадами зору отримали можливість спілкуватися частіше.
У Сучаві (Румунія) придбали мікроавтобус для перевезення людей з вадами зору, в Чернівцях та Кишиневі обладнали комп’ютерні класи, розраховані на 10 робочих місця.
На базі комп’ютергоно класу буде створено електронну бібліотеку для осіб з інвалідністю по зору прокручуватимуть фільми з тефлокоментарями. Також будуть міцнішими і культурні зв’язки, які встановили під час проведення фестивалю “Буковинські візерунки”.
Бюджет проєкту складає 150 тисяч євро, української долі в ньому – близько 60 тисяч. На ці кошти зробили ремонт в приміщенні, яке виділила міська рада для навчання та зборів юдей з вадами зору.
Чернівецька міська рада + Фото