Національний музей Тараса Шевченка продовжує програму «Музей без бар’єрів: від теорії до практики». Так, з метою інтеграції дітей з особливими потребами в соціально-культурний простір, в рамках проєкту, музей відвідали дітки з аутизмом та синдромом Дауна.
Для цих особливих дітей екскурсоводи у доступній формі провели екскурсію по виставці робіт української художниці Марії Приймаченко.
Після екскурсії в Дитячому центрі музею було проведено творче заняття на тему «Золота осінь»: дітки малювали і розфарбовували осінні листочки. Під час іншого заняття малеча займалася леготерапією.
Нагадаємо, що у Національному музеї Тараса Шевченка протягом вересня-жовтня цього року, в рамках реалізації програми «Музей без бар’єрів: від теорії до практики», відбулися тренінги для музейників щодо практики роботи з людьми з інвалідністю на візках, роботи з людьми з порушеннями зору та роботи з людьми з ментальними, інтелектуальними та соціальними порушеннями.
Урядовий портал