Розпочав свою роботу табір жіночого лідерства на Львівщині

Розпочав свою роботу табір жіночого лідерства на Львівщині
26 Вересня 2023
Друкувати цю новину

Сьогодні у мальовничих Карпатах розпочав свою роботу Табір жіночого лідерства «Психологічне відновлення ресурсу жінок лідерок».

Такий захід проводиться вдруге в рамках реалізації проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (Women’s Peace & Humanitarian Fund -WPHF).
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи,  надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
Табір триватиме з 26 вересня по 30 вересня у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ.

Планується активна робота з жінками та дівчатами з інвалідністю з більш ніж 10 областей України, зокрема, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Одеської та інших областей. Представники 26 громадських організацій жінок/осіб з інвалідністю матимуть змогу обмінятись досвідом кращих практик своєї роботи, розкрити свої лідерські якості, сформувати напрями подальшої діяльності у громадах.

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.