Майже 30 років Мальтійська Служба Допомоги Івано-Франківська невтомно піклується про потребуючих. Акцію до Великодня Мальтійці розпочали ще під час карантину, щоб підтримати найбільш вразливих у той час. Але й у ці дні війни бачимо наскільки важливо підтримати найбільш потребуючих, які попри всі складнощі страхи та переживання війни – щодня ведуть свій особистий бій. Тому, звертаємось до Вас з проханням допомогти нам скласти Великодні пакунки для потребуючих. Наш великодній кошик міститиме набір вже стандартних продуктів : паска, ковбаска, олія, крупи та солодощі. Всі дари будуть освячені та ще перед Великоднем наші волонтери передадуть потребуючим.
Ваші пожертви можна складати у нашому офісі, що в Івано-Франківську, вул. Лесі Українки 1 або на наші розрахункові рахунки :
БО «Мальтійська Служба Допомоги»
код ЄРДПОУ 25683158
«Акція Великодній кошик»:
АТ КБ Приватбанк МФО 305299
IBAN UA893052990000026009025500954
Картка Приватбанку 5169335101336010
І навіть в часі війни #ЧудоТворитьсяЛюдьми