Підписано Меморандум про співпрацю між Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та Шотландською благодійною організацією, що допомагає людям з інвалідністю Disability Beyond Borders.
Співпраця в рамках дії Меморандуму буде спрямована на забезпечення прав осіб з інвалідністю у різних сферах життєдіяльності, сприянні позитивних зрушень в питаннях створення доступного середовища, обміном досвідом та інше.
У недоступному середовищі результатом є ізоляція людей з інвалідністю. Ізоляція, без винятку, призводить до погіршення психічного здоров’я. Саме тому, доступність – це перш за все про людину, її здоров’я та можливості.
Також на сьогодні важливим елементом співпраці є питання врахування доступності при відновленні і відбудові об’єктів інфраструктури, які постраждали внаслідок військових дій рф.
Напрямки спільної діяльності наших організацій передбачають обмін досвідом в питаннях реалізації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, підвищення рівня громадської обізнаності з питань інвалідності, питань доступності, підтримку громадських організацій людей з інвалідністю.
Водночас така діяльність буде спрямована на організацію та проведення спільних круглих столів, семінарів, тренінгів, конференцій щодо питань інвалідності й доступності.
“Кожна людина в суспільстві має право жити життям з гідністю та повагою, а також з вибором і незалежністю”
Співпраця триває!
Сподіваємося на дієві результати!