30 листопада – 3 грудня 2018 року. ВІКЕНД НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ 2018

30 листопада – 3 грудня 2018 року. ВІКЕНД НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ 2018
13 Листопада 2018
Друкувати цю новину

А чи ваш заклад зручний для людей з інвалідністю та клієнтів із дітьми? Чи хочете ви зміцнити власну репутацію, збільшити кількість відвідувачів та підтримати світовий тренд соціальної відповідальності?

Запрошуємо вас долучитися до флешмобу в сфері дозвілля та харчування «ВІКЕНД НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ 2018», що пройде в Україні з 30 листопада до 3 грудня 2018 року!

Зробіть власні заклади й послуги доступнішими для відвідувачів з інвалідністю та сімей із дітьми, або протягом 30 листопада – 3 грудня 2018 року проведіть тематичний захід, щоб привернути увагу своїх відвідувачів до питань рівності в доступі до закладів та послуг.

Більше інформації про флешмоб, можливі сценарії участі та критерії дружнього закладу до людей з інвалідністю та клієнтів із дітьми: http://ud.org.ua/weekend-2018.

Щоб долучитись, заповніть заявку на участь до 23 листопада включно: https://goo.gl/PpXqFX.

Ми нанесемо ваш заклад на спеціальну 🗺️КАРТУ ДРУЖНІХ ЗАКЛАДІВ ТА ПОСЛУГ і будемо поширювати інформацію про ваш заклад та участь в ініціативі ВІКЕНД НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ 2018 в соціальних мережах та інших ЗМІ.

Відмічайте в коментарях потенційно зацікавлених в участі партнерів та друзів! Давайте разом створимо світ, зручним для всіх!

Вікенд необмежених можливостей – це ініціатива, започаткована  агенціями ООН в Україні в 2017 році спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України  з метою привернення уваги до їхніх прав, які порушуються внаслідок недоступних послуг і середовища, та заради усвідомлення широким загалом актуальності цього питання.

#ВікендМожливостей2018

 

  Категорія: