Пацієнту, якому необхідно визначити комплекс реабілітаційних заходів, потрібно звернутись до консультативно-діагностичної поліклініки Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського (м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3) у реєстратуру (вікно №8). Про прийом спеціалістів консультативно-діагностичної поліклініки можна дізнатися за телефоном (0412) 43-87-34. Фахівці приймають з 9.00 до 15.30 крім суботи та неділі. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.
Комплекс заходів та місце проведення реабілітації визначають разом із профільними спеціалістами заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Сергій Іванович Шевченко (кабінет № 209, телефон (0412) 43-87-42) або заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Юрій Іванович Данилюк (кабінет № 208, телефон (0412) 43-87-33).
Медичний огляд учасників антитерористичної операції проводиться обласною лікарсько-консультативною комісією в кабінеті №202. За результатами проведеного обстеження видається консультативний висновок із направленням до лікувального закладу, де пацієнт може пройти реабілітацію.
На медичну реабілітацію до закладів охорони здоров’я Житомирської області можуть потрапити:
1) поранені та постраждалі, які переводяться з військових шпиталів на подальше лікування та реабілітацію в цивільні заклади охорони здоров’я області; 2) учасники антитерористичної операції, звільнені з лав військових сил за направленням лікаря за місцем проживання; 3) учасники АТО за власним бажанням.
Бажаючі пройти лікування та реабілітацію у медичних закладах області повинні мати такі документи:
Медична реабілітація здійснюється у лікувально-профілактичних закладах третинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги.
Житомирська ОДА