Працевлаштуватися на хороше місце роботи сьогодні не так просто. Особливо, якщо мова йде про людей з обмеженими фізичними можливостями. Однак, якщо до пошуку роботи підійти з усією відповідальністю, поставити перед собою мету, чіткий план дій, то можна досягнути досить непоганих результатів, особливо з допомогою служби зайнятості.
На черговому міні-ярмарку, який провели спеціалісти Бабушкінського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська, особи з інвалідністю мали можливість ознайомитися з новими вакансіями для окремої категорії громадян. У міні-ярмарку вакансій взяли участь представники комунального підприємства «Дніпроводоканал», які запрошували на вакансії:
У процесі спілкування безробітних проінформували: про умови роботи; про переваги та певні соціальні гарантії; про пільги при працевлаштуванні; про рівень заробітної плати та можливості кар’єрного зростання. Також увагу учасників заходу було акцентовано на тому, що на підприємстві створюються індивідуальні умови для осіб з інвалідністю під персональні програми реабілітації.
Всі запрошені отримали контактну інформацію, адресу підприємства, а дехто одразу домовився про співбесіду безпосередньо на підприємстві.
Дніпропетровський РЦЗ