Фестиваль, який цьогоріч проходить онлайн, заради надання можливості талановитим людям з інвалідністю або обмеженнями життєдіяльності та здоров’я, презентувати власну творчість, широкому колу глядачів, територіальної громади міста Києва. Джерело
Стати учасником заходу може будь-яка особа з інвалідністю, яка постійно проживає у м. Києві, або до 24.02.22 проживала, та на момент проведення фестивалю евакуювалась.
Цьогоріч захід проходитиме виключно в он-лайн форматі, що дає можливість доєднатись тим, хто проживає як в Україні, так і поза її межами.
Триває збір коштів на “Подарунковий фонд” для переможців Фестивалю творчості “Повіримо у себе”. Необхідно зібрати 100 000 грн. За бажання ви можете приєднатися та зробити свій внесок. Для цього необхідно перейти за посиланням та внести бажану вами суму.
За традицією організаторами фестивалю є Київський міський та районні центри соціальних служб, заклади комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю. Фестиваль проходить за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
https://cutt.ly/hBRac1h
Важлива інформація! Заповнена анкета передбачає, що у Вас вже є готова творча робота (відеозапис, фотографія, файл, презентація) та Ви можете її надіслати організаторам.
Щоб зробити внесок, необхідно перейти за посиланням: https://cutt.ly/KBRxTxv
Щоб зробити внесок, необхідно перейти за посиланням:
https://cutt.ly/KBRxTxv
Один учасник має право заявити один номер/одну творчу роботу у кожну з номінацій Фестивалю – «Вокально-хорова», «Хореографія», «Інструментальна», «Виконавче мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Нерукотворне мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво», «Модерація», «Комп’ютерна графіка та дизайн», та «Авторська поезія та проза». Максимально можлива кількість творчих продуктів від одного учасника – 11 робіт (кожна – в окремій номінації).
Програма Фестивалю відбувається у конкурсному форматі, з вибором переможців у кожній номінації, у кожній віковій групі.