«Цей місяць назавжди змінив нас, змінив нашу державу та весь світ. Ми довели, що в нас немає нічого спільного з російськими варварами, які атакують сусідні держави, руйнують міста та вбивають мирних людей. Усі побачили, що українці — це волелюбний, гордий народ, який є частиною народів об’єднаної Європи.
Кожен із нас сьогодні — коваль нашої перемоги. Цей день — усе ближче. І після завершення війни ми побудуємо ще кращу Україну, достойну пам’яті тих, хто віддав життя за її майбутнє» ̶ Прем’єр ̶ міністр України Денис Шмигаль.
НАІУ теж веде свою «боротьбу». Ми розуміємо, в якій складній ситуації опинились, але продовжуємо допомагати у силу своїх обмежених можливостей. Ми шукаємо міжнародну підтримку і дякуємо тим міжнародним партнерам, які вже надали свою допомогу.
На сьогодні завдяки цій підтримці НАІУ надала фінансову допомогу 131 особі з інвалідністю на загальну суму 335 тис. грн.
Організації – члени НАІУ у співпраці з державними структурами допомагають з евакуацією людей з інвалідністю та членів їх родин з різних областей України.
Ми продовжуємо консультувати людей з інвалідністю та членів їхніх родин щодо евакуації, перетину кордону, надання гуманітарної допомоги.
Моніторимо та надаємо інформацію щодо ситуації з людьми з інвалідність в умовах війни агенціям ООН, міжнародним інституціям, які відстоюють права осіб з інвалідністю.
Секретаріат НАІУ продовжує працювати в Києві, представники НАІУ в областях. Секретаріат підтримує контакти з тимчасово окупованими областями (за можливості).
Ми продовжує збирати кейси щодо проблем, які виникають у чоловіків з інвалідністю під час перетину кордону. Якщо у вас є така інформація ̶ надсилайте на нашу електрону адресу: office-naiu@ukr.net або на офіційну сторінку НАІУ у ФБ https://www.facebook.com/vgonaiu
Слава Україні! Слава нашим захисникам! Слава волонтерам та усім хто бореться з російським загарбником!