5 серпня 2021 року Секретаріатом Національної Асамблеї людей з інвалідністю України було організовано та проведено чергову консультаційну онлайн-зустріч на тему «Нові правила забезпечення технічними засобами реабілітації» в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації».
Участь у заході взяли понад 30 представників з 10 пілотних громад, а також організацій – проєктних партнерів. Їх привітали та виступили Генеральний Секретар НАІУ Вікторія Назаренко та керівниця проєкту – Лариса Байда.
У якості консультанта на зустріч було запрошено Керівника експертної групи з питань соціальних гарантій осіб з інвалідністю Директорату соціального захисту прав осіб з інвалідністю Міністерства соціальної політики України Світлану Петрушу, якою надано дуже цікаву, змістовну та корисну інформацію, а саме:
Наприкінці зустрічі були надані відповіді на питання учасників заходу.
Системна робота НАІУ щодо надання консультативних послуг триває!
Команда проєкту НАІУ дякує усіх за участь у заходах!
Інформація підготовлена/надається в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні» за підтримки Уряду Канади.