До уваги ГОІ! На опрацювання проекти нормативно-правових актів, що стосуються діяльності підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю

4 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Представникам ГОІ – членів та партнерів НАІУ!

До Секретаріату Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли проекти нормативно-правових актів, що стосуються діяльності підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та надання їм державної підтримки за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Просимо в терміновому порядку відпрацювати подані документи. Також просимо ознайомити з ними директорів підприємств ГОІ.

Свої пропозиції надсилайте в термін до 17.00 5 квітня 2017 р. на електронну адресу НАІУ office@naiu.org.ua.

Документи на опрацювання:

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку використання суми адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, що надійшли до державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70”.

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. № 1010”

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук