У Рівному реалізують унікальний проєкт для людей з інвалідністю «Іди і роби». Ідейною натхненницею такої ініціативи стала депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко, повідомляють «Новини Рівненщини».
Учасники проєкту здобували професійні навички на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Наразі підписано угоду між КНП «Центральна міська лікарня» РМР та Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості про можливість проходження 3-х місячної практики молодих людей 18+ з інвалідністю в рамках проекту «Іди і роби».
Відтак, молоді люди отримали безцінний шанс, що суспільство від них не відвернеться, і що кожному таки знайдеться місце під сонцем.
Наталія Рівненська