Робочу зустріч щодо реалізації проєкту «Удосконалення послуг з догляду за здоров’ям в соціальних закладах» за програмою «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» ЄІС 2014-2020 провели напередодні в Ужгородській міській раді.
Мета проєкту – поліпшення інфраструктури соціальних послуг охорони здоров’я в прикордонних регіонах, а також вдосконалення навичок та знань персоналу закладів соціальних послуг, створення кращих умов для діяльності та терапії у таких закладах.
Довідково. Проєкт «Соціальна турбота про здоров’я» реалізовується за співфінансування Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Партнерство створюють словацькі та українські партнери: Кошицький самоврядний край, Закарпатський обласний центр соціально-трудової реабілітації та профорієнтації «Вибір» та управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради.
Джерело