11 золотих, 9 срібних та 1 бронзова медалі, а разом – 21: такий неймовірний результат національної збірної команди України зі спортивних танців на візках на кубкові світу, що з 4 по 6 червня проходив в італійській в Генуї. Цим яскравим виступом України, який затьмарив виступи усіх інших країн-учасниць, і розпочинається сезон спортивних танців на візках 2021 року.
Весь склад національної збірної зі спортивних танців на візках – 14 спортсменів – з високими нагородами, з них – 8 мультимедалістів, 3 – з титулами мультимедалістів лише по кількості золотих нагород!!!
Найбільше нагород завоювали: Чинка Олена – 3 золоті, 2 срібні медалі; Слуговина Іллона – 3 золоті медалі та 1 срібна; Сівак Іван – 3 золоті медалі; Кернична Сніжана – 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медалі.
Золоті медалі вибороли:
Срібними призерами стали:
Бронзові медалі завоювали:
Нагадаємо, що у змаганнях кубку світу брали участь майже 90 спортсменів з 12 країн світу.
Склад національної збірної зі спортивних танців на візках:
Передивитись трансляцію з кубку світу можна за наступним лінком: https://www.facebook.com/GenovaDanceSport/
Ми ж вітаємо команду зі справжнім фурором, який вона створила на перших після тривалої перерви міжнародних змаганнях зі спортивних танців на візках. Це було сильно і надзвичайно красиво! Так тримати на шляху до літнього чемпіонату світу в південно-корейському Ульсані!
Фото – https://www.facebook.com/GenovaDanceSport/
#ParaDanceSport #BestTeam #NationalSportsCommitteeForTheDisabledOfUkraine #NationalTeam
Джерело