Національна паралімпійська збірна команда України з волейболу сидячи (чоловіки) повернулась в Україну з бронзовою медаллю міжнародного турніру, що став прикінцевим етапом перед Паралімпіадою-2020 та шансом на здобуття паралімпійської ліцензії.
Попри попередній яскравий виступ у трьох матчах поспіль, де наші хлопці з рахунком 3:0 розбомбили збірні Хорватії, США, Канади, все ж, у півфіналі поступились команді Німеччини (0:3) (до слова сказати – під час матчу було відверте підсуджування команді Німеччини). І вже у боротьбі за “бронзу” перемогли команду Хорватії (3:0).
На жаль, бронзова нагорода не є перепусткою на Паралімпіаду-2020. Але життя продовжується – попереду в національної збірної ще багато яскравих перемог.
Склад національної збірної з волейболу сидячи (чоловіки):
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Функції
1
2
3
4
Трансляцію фінального матчу можна переглянути за наступним лінком: https://sportdeutschland.tv/behindertensport/tokyo-2020-qualifikationsturnier-sitzvolleyball-herren-tag-5
Додаткова інформація про турнір:
https://www.worldparavolley.org/world-paravolley-tokyo-2020-paralympic-games-mens-qualifier/
Вітаємо національну збірну з достойною боротьбою та віримо в наступні перемоги наших волейболістів!
Фото – Міжнародного паралімпійського комітету
#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #SittingVolleyball #ВолейболСидячи #Паралімпіада2020 #BestTeam
Джерело