Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу повертається сьогодні в Україну з другим місцем у світі за загальною кількістю нагород та третьою – за “золотом” на кубку світу, що з 22 по 28 березня проходив у м.Манчестер, Великобританія та об’єднав спортсменів з 22 країн світу. Загальний доробок команди – 10 медалей, 2 з яких золоті, 6 срібних та 2 бронзові, а також – один рекорд світу. Зауважимо, що 9 спортсменів з 10 повертаються додому з високими нагородами!
Тільки у завершальний день змагань збірники вибороли 1 срібну медаль у надзвичайно цікавому виді змагань – міксті, борючись за золото з командою Узбекистану, та бронзову нагороду серед жінок у ваговій категорії до 86 кг.
Отож, в прикінцевий день змагань бронзову медаль виборола Аліна Кумейко (вагова категорія до 86 кг), піднявши вагу 100 кг.
У надзвичайно захоплюючій бортьбі команда України поступилась Узбекистану у міксті – срібло (Олійник Наталя, Бабинець Юрій, Панасюк Костянтин).
Найкраще від команди виступила Шевчук Мар’яна – золота нагорода з рекордом світу – 132 кг (покращивши свій попередній результат – 131 кг), а також Соловйова Лідія – теж “золото”. Причому, власне Мар’яна Шевчук показала кращий результат, ніж спортсмени без інвалідності.
Особисті результати спортсменів
Копійка Марина
Дніпропетровська
Соловйова Лідія
Шевчук Мар’яна
Вінницька
Панасюк Костянтин
Одеська
Топоркова Раїса
Запорізька
Широколава Тетяна
Семенюк Любов
Рівненська
Олійник Наталя
Луганська
Кумейко Аліна
Бабинець Юрій
Харківська
Всього у змаганнях кубку світу взяли участь 125 атлетів з 22 країн світу. Паралімпійську команду України представляли 10 спортсменів – 8 жінок та 2 чоловіка.
Національна збірна України – п’ята за чисельністю спортсменів, представлених на цьому кубкові світу. Найбільше у збірної Польщі – 14 учасників, в Нігерії, яка виборола перше місце на цих змаганнях – 13.
Командний залік
№
1
Нігерія
2
Узбекистан
3
Україна
4
Грузія
5
Великобританія
6
Франція
7
Молдова
8
Польща
9
Японія
10
Італія
11
Казахстан
12
Ірландія
13
Іспанія
14
Ізраїль
15
Сполучені Штати Америки
Вітаємо команду з потужним виступом на кубкові світу та бажаємо успішної підготовки на шляху до Токіо-2020!
#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Powerlifting #Пауерліфтинг #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam
Джерело