Секретаріат НАІУ щиро вітає члена Донецької обласної організації Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України Юрія Антоновича Гайдука з ювілеєм!
Бажаємо добрих днів і посмішок, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай усі ваші дні наповнені будуть любов’ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ вам і гармонії душі!