Діти з інвалідністю під час карантину безкоштовно проходять реабілітацію у Fan Club. Про це пише у групі Кіровоградська організація матерів дітей з інвалідністю “Серце матері” Людмила Шукрута.
“Карантин це виклик нам усім,бо тим ,кому було важко, стало ще важче. Якщо раніше не помічали, що бувають якісь проблеми, то тепер стало всім зрозуміліше і відчутніше, як живуть інші діти або молоді люди з інвалідністю, у яких майже все життя немає можливості вийти з дому і кудись потрапити або поспілкуватися, у них все життя – карантин. Але це не про моїх “серцевенят”!
Завдяки підтримки директору найкращог спортивного комплексу в нашому місті Fan Club наші діти та молодь з інвалідністю проходять безкоштовно реабілітацію з плавання. Для них це чудовий і корисний для здоров’я вид фізичної активності.
У нашому світі не всім дано розуміти один одного, а коли це стає можливим, — немає нічого прекраснішого”
Джерело https://www.ugorod.kr.ua/news/2021-01-27-81028.html