Проблема домашнього насилля в родинах осіб з інвалідністю – це одна з тих проблем, яка замовчується на рівні суспільства і яка напряму впливає на якість життя осіб з інвалідністю та їхні родини.
Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує проєкт “Не бійся – ти не одна!” за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт. В рамках даного проєкту з 25 по 29 серпня 2020 року у платформі Zoom було проведено 5-ти денну Онлайн школу з сурдоперекладом «Стоп насилля: ідентифікувати, не допустити, протидіяти!» для жінок з інвалідністю з регіонів України. Метою тренінгової програми було підвищити рівень знань, вмінь та навичок жінок з інвалідністю щодо протидії проявам насилля та проявам дискримінації.
Під час проведення 5-ти денної Онлайн школи з сурдоперекладом «Стоп насилля: ідентифікувати, не допустити, протидіяти!» піднімалися питання що таке насильство, якими є види насильства; стереотипи, які призводять до насильства, гендерні стереотипи як чинник домашнього насильства; розглядалися кліше про різне ставлення до насильства; обговорювалося становище жінок з інвалідністю, які зазнають насильства; становище дітей, які піддаються жорстокому поводженню; розглядалося Українське законодавство щодо домашнього насильства; підтримка жінок, які зазнають насильства тощо.
У рамках даного проєкту буде проведено ще чотири пятиденні Онлайн школи з сурдоперекладом «Стоп насилля: ідентифікувати, не допустити, протидіяти!»
Запрошуємо жінок з інвалідністю долучитися до навчання!
Наступна школа буде проходити 05-09.10.2020р. Запрошуємо заповнити аплікаційну форму для участі у Школі: https://mail.google.com/
Голова правління Саранча Ірина