27.02.2020р. Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи успішно розпочала кваліфікаційний турнір до Токіо 2020, який проходить у м. Галіфакс, що в Канаді. З рахунком 3:2 україночки 26 лютого перемогли команду Німеччини і 27-го боротимуться з командами Фінляндії та Канади.
Пряма трансляція турнірів: cbc.ca/sports/paralympics/
Вболіваємо за нашу команду!!! Віримо, що команді вдасться вибороти путівку до #Паралімпіада2020.
Прес-служба НКСІУ