Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу вчора завершила золотою крапкою змагання кубку світу, що проходив у Манчестері (Великобританія): у доробку українських паралімпійців 6 золотих медалей (4 – у дівчат і 2 – у хлопців) та друге місце у світі!!! Вчора золоту медаль виборов Антон Крюков у ваговій категорії 107 кг. До речі, у цьому важливому перед Токіо-2020 міжнародному спортивному турнірі взяли участь найсильніші представники пауерліфтингу – 105 спортсменів – з 26 країн світу.
Наші чемпіони-юніори:
А також наші чемпіони серед дорослих:
Особисті результати спортсменів
1
2
1 (юніори)
5
До речі, Токар Ксенія підняла у жимі лежачи 62 кг, Кобилянська Дар’я – 60 кг, Соловйова Лідія – 110 кг, Шевчук Мар’яна – 115 кг, Некротюк Борислав – 117 кг, а Крюков Антон – 240 кг.
6 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ ТА ДРУГЕ МІСЦЕ У СВІТІ – ТАКИЙ ПІДСУМОК УКРАЇНИ НА ЦЬОМУ ВАЖЛИВОМУ МІЖНАРОДНОМУ СПОРТИВНОМУ ФОРУМІ!
Вітаємо ЧЕМПІОНОК та ЧЕМПІОНІВ 💙💛 Так тримати перед #Паралімпіада2020!
Прес-служба НКСІУ